قدمت بازار مبل جاجرود بیش از ۷۰ سال است ولی گستردگی آن به چیزی که امروز می بینید شباهتی نداشته است.

چند تولید کننده قدیمی در این منطقه دارای کارگاه بوده اند و غالبا محصولاتشان را در فروشگاه های مبلمان تهران میفروخته اند.

 

ساعات کار بازار مبل جاجرود

فروشگاه های مبلمان از ساعت ۸ صبح تا ساعت ۹ شب در بازار مبلمان جاجرود در حال کار هستند.

بهترین ساعت برای بازدید بازار مبل جاجرود، بین ساعات ۱۰ تا ۲۱ است و در همه فصول سال در این ساعت ها فروشگاه های مبلمان باز هستند.

البته این ساعات در تابستان معمولا بین ۸ صبح تا ۹ شب و در فصل پاییز و زمستان بین ۹ صبح تا نهایتا ۸ شب است و در برندها و فروشگاه های مختلف متفاوت است.

 

بازار مبل جاجرود کجاست ؟

بازار مبل جاجرود در اصل به دو نقطه نزدیک به هم در ۱۵ کیلومتری تهران گفته می شود که این بازار در طول ۱۰ کیلومتر امتداد دارد.

این بازار مبلمان در شمال شرق تهران و انتهای بزرگراه یاسینی به سمت جاده قدیم آبعلی-دماوند با گذشت ۱۵ کیلومتر به سمت جاجرود شروع می شود.

بازار مبل جاجرود

بازار مبل جاجرود

بازار مبل کمرد بسیار گسترده تر و دارای فروشگاه های بیشتری نسبت به مبلمان جاجرود است، البته در هر دو قسمت برندهای معتبر و خوش نامی در حال فعالیت هستند.

 

ساده ترین مسیر بازار مبل جاجرود

با استفاده از خودرو شخصی :

  • از مسیر اتوبان امام علی – در صورتی که از مرکز یا جنوب تهران قصد عزیمت به بازار مبل جاجرود با خودرو شخصی دارید با گذر از اتوبان امام علی و سپس گذشتن از بزرگراه صیاد و همینطور اتوبان بابایی وارد یاسینی می شوید و در انتهای مسیر اتوبان یاسینی در مسیر جاده قدیم دماوند با گذشت حدود ۲۰ کیلومتر به بازار مبل جاجرود خواهید رسید.
  • از مسیر اتوبان آزادگان – در صورتی که از جنوب غرب تهران یا جنوب تهران قصد عزیمت به سمت جاجرود را دارید، اتوبان آزادگان مسیر غرب به شرق را تا انتها طی کنید و با گذشتن از سه راه افسریه وارد اتوبان بسیج شده و در انتهای بسیج وارد یاسینی خواهید شد، همینطور ادامه می دهید و در جاده قدیم دماوند در یک مسیر مستقیم از طریق همان جاده قدیم به سمت جاجرود خواهید رفت.

 

با استفاده از مترو :

بازار مبل جاجرود به صورت مستقیم، تمام مسیر را دارای ایستگاه مترو نخواهد بود اما مقصد نهایی ایستگاه مترو تهرانپارس، نزدیک ترین ایستگاه به بازار مبل جاجرود است. این ایستگاه واقع در خط فرهنگسر است.

نزدیک ترین مترو به بازار مبل جاجرود

نزدیک ترین مترو به بازار مبل جاجرود

با رسیدن به ایستگاه مترو تهرانپارس، ادامه مسیر را با تاکسی هایی که مقابل درب مترو هستند در یک مسیر پنج دقیقه ای به مقصد سه راه تهرانپارس طی کنید و در مقصد، تاکسی های ون و سمند جاجرود وجود دارند.

 

قیمت مبلمان در جاجرود

قیمت مبل در بازار مبل جاجرود و کمرد به گزینه های مختلفی بستگی دارد، از جمله اینکه شما از یک برند با خدمات پس از فروش و متریال قوی خرید می کنید یا از یک کارگاه تولید کننده مبلمان با قیمت های میان رده قصد خرید دارید.

به طور کلی یک سرویس مبل کلاسیک در حال حاضر در جاجرود و کمرد با تعداد نشیمن ۷ نفره و میز و صندلی غذاخوری ۸ نفره در تاریخ (بهمن ۱۳۹۸) می تواند دارای قیمت های زیر باشد :

  1. متریال و روش ساخت معمولی | بین ۱۲ تا ۲۵ میلیون تومان
  2. میان رده با متریال خوش نام و ساخت خوب | بین ۲۰ تا ۵۰ میلیون تومان
  3. رده لوکس با متریال درجه یک و گارانتی/وارانتی | بین ۵۰ تا ۲۵۰ میلیون تومان

موارد بالا میانگین قیمت های فروش یک سرویس کاملا مبلمان کلاسیک در حال حاضر در بازار مبلمان جاجرود است. (در صورت تاثیر تورم، میانگین قیمت ها را تغییر خواهیم داد)

 

امتیازات خرید مبلمان از جاجرود

جدای از بحث کیفیت و قیمت مبلمان، بازار مبل جاجرود چند امتیاز نسبت به بازارهای دیگری چون یافت آباد و بازار مبل دلاوران دارد.

  • تنوع کالا به دلیل وسعت فروشگاه ها در جاجرود
  • آب و هوای خوب و تفریحی در منطقه
  • نبودن مشکل جای پارک خودرو
  • دسترسی بسیار راحت برای ساکنین شمال تهران
  • حضور اتحادیه و تعزیرات در بازار مبل جاجرود

 

مبل جاجرود

جاجرود به خاطر قرار گرفتن در منطقه توریستی و مسیر تردد افراد متمول تری که در شمال تهران ساکن هستند، جهت برآورده کردن نیازهای این قشر به تولید مبلمان درجه یک با متریال های خاص روی آورده است.

همینطور مشتریان باید دقت داشته باشند که با تمام این اوصاف حتی در منطقه مبل جاجرود و کمرد نیز مبلمان موادی (مبلمان رزینی) نیز تولید می شود، البته انگشت شمار.

این مطالب هم شاید برایتان جالب باشد
نکات مهم خرید مبل کلاسیک
نکات مهم خرید مبل کلاسیک

برای خرید مبل کلاسیک عجله نداشته باشید و هوشمندانه عمل کنید. خلاصه ی مهم ترین نکات در خرید مبل این است که : دنبال یک کلاف چوبی با استحکام باشید، بدانید که از مبل برای چه کاری می خواهید استفاده ادامه مطلب


شعبه ۱ جاجرود ☎ ۷۶۲۶۲۱۲۵
شعبه ۲ جاجرود ☎ ۷۶۲۶۶۵۰۷
شعبه یافت آباد ☎ ۶۶۱۹۳۶۸۷